• In English
 • Національна служба здоров’я України оплатила закладам послуги на 1,35 млрд грн і розпочала безстрокову хвилю підписання договорів
  Міністерство охорони здоров'я України, опубліковано 07 лютого 2019 року о 15:06

  Національна служба здоров’я України уклала договори з 1185 медичними закладами на 2019 рік, що складає 97% комунальних медзакладів первинки. Заклади, що не встигли підписати договір, можуть подати заяву до 20 листопада 2019 року.

  Національна служба здоров’я України у січні виплатила медичним закладам за договором 1,35 млрд грн. З них 6,45 млн грн – приватним медичним закладам та лікарям, що відкрили приватну практику (лікарі-ФОП).

  Лідером за сумою виплат став Центр первинної медико-санітарної допомоги (ЦПМСД) №2 Мелітопольської міської ради, який отримав 5,7 млн грн. На другому місці ЦПМСД №1 м. Кропивницького – Національна служба здоров’я України за договором виплатила 4,79 млн грн.

  Партнерами Національної служби здоров’я України на 2019 рік стали 1185 медичних закладів, що складає 97% комунальних медзакладів первинки. Серед них – 104 приватні клініки та 100 лікарів приватної практики.

  Загалом Національна служба здоров’я отримала заяви від 1207 медичних закладів, у яких працюють сімейні лікарі, терапевти та педіатри. З них 10 було відхилено через невідповідність. У 10 закладах  відсутня ліцензія, три заклади ще не підписали договір зі своєї сторони, у трьох закладів у заявах виявлено помилки, чотири приватні медичні заклади вирішили відкласти співпрацю.

  Ті заклади, які ще не уклали договір з Національною службою здоров’я України, можуть подати заяву до 20 листопада 2019 року: https://bit.ly/2BoPAUh.

  Національна служба здоров’я України укладає договори із медичними закладами як комунальної, так і приватної форми власності.

  Аби розпочати співпрацю за договором, медичний заклад має:

  • автономізуватися (обов’язкова умова для комунальних закладів);
  • зареєструватися в Електронній системі охорони здоров’я;
  • мати необхідне оснащення;
  • подати заяву до НСЗУ;
  • підписати договір.

  Нагадаємо, Національна служба здоров’я була створена в березні 2018 року. За дев’ять місяців роботи виплатила за договорами медзакладам за надані послуги 3,5 млрд грн.