• In English
 • На Житомирщині відкрили інсультний центр, у Києві закупили автомобілі екстреної допомоги
  Міністерство охорони здоров'я України, опубліковано 15 червня 2018 року о 19:14

  На Херсонщині відкрили центр, а на Кіровоградщині – відділення гемодіалізу. На Миколаївщині закупили медичне обладнання, а на Волині оновили дитяче відділення.

  На Житомирщині відкрили інсультний центр

  На базі Житомирської обласної клінічної лікарні ім. О.Ф. Гербачевського відкрили неврологічне відділення (інсультний центр), в якому одночасно можуть обслуговувати 21 пацієнта. Також у відділенні є блок інтенсивної терапії на 6 реанімаційних ліжок для надання допомоги пацієнтам з гострим порушенням мозкового кровообігу. Усім пацієнтам з гострим порушенням будуть робити безоплатну комп’ютерну томографію, ангіографію судин головного мозку і в разі ішемічного інсульту згідно з показниками буде проведена тромболітична терапія.

  На реконструкцію відділення використали кошти з обласного бюджету та Державного фонду регіонального розвитку.

  Детальніше https://bit.ly/2JFp1Ao

  Також у Житомирі відкрили нову амбулаторію сімейного лікаря. Пацієнтів тут обслуговуватиме 10 лікарів, які надаватимуть первинну медичну допомогу близько 20 тис. пацієнтів. У амбулаторії створені умови для забору зразків біологічного матеріалу на дослідження.

  Детальніше: https://bit.ly/2HOUwSx

  На Кіровоградщині відкрили гемодіалізне відділення

  Гемодіалізне відділення функціонуватиме в Олександрійській центральній районній лікарні. Тут зробили ремонт та встановили апарати для гемодіалізу, обладнання для фільтрування та очищення води, крісла для забору донорської крові. Замісну ниркову терапію тут проходитимуть 8 пацієнтів, у подальшому - 12 з Олександрійського, Онуфріївського, Петрівського, Світловодського районів, міст Олександрії та Світловодська.

  Детальніше: https://bit.ly/2LOAR7R

  На Миколаївщині закупили медичне обладнання

  Обласна дитяча та обласна дитяча інфекційна лікарні на Миколаївщині отримали обладнання - дефібрилятор, шприцевий насос, аспіратор передані у відділення анестезіології та інтенсивної терапії. В онкогематологічне відділення та відділення інтенсивної терапії новонароджених, відділення анестезіології обласної дитячої клінічної лікарні передано комплекти медичної апаратури: хірургічний аспіратор та шприцевий інфузомат.

  Детальніше: https://bit.ly/2Mv6bd5

  Також оновлено медичне обладнання в обласному протитуберкульозному диспансері.

  Детальніше: https://bit.ly/2t59L5B

  На Херсонщині відкрили центр гемодіалізу

  У Голій Пристані на території КП «Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги» відкрили районне відділення амбулаторного гемодіалізу центру нефрології, гемодіалізу та перитонеального діалізу Херсонської обласної клінічної лікарні.

  Центр обслуговуватиме хворих Голопристанського, Олешківського, Каланчацького та Скадовського районів. Максимальна відділення зможе приймати 20 пацієнтів з хронічною хворобою нирок V стадії, але цю кількість планується збільшити до 40.

  Детальніше: https://bit.ly/2tbEywy

  У Києві закупили автомобілі екстреної допомоги

  24 нових санітарних автомобілі з сучасним медичним обладнанням для потреб екстреної медичної допомоги передано столичним медикам. А також – оперативний, спеціально обладнаний, медичний спецавтомобіль для швидкої доставки необхідних ліків чи вакцин. У модулі авто вбудовано холодильний бокс для зберігання медичних препаратів в умовах низьких температур.

  Техніка придбана за кошти міського бюджету.

  Детальніше: https://bit.ly/2y9Ro4a

  На Волині відкрили дитяче відділення

  У Теребовлянській центральній районній лікарні відкрили оновлене, модернізоване та забезпечене усім необхідним обладнанням дитяче відділення. Щоби діти могли обслуговуватися в зручних умовах, дитяче відділення, яке знаходилося на відстані від центрального корпусу, перенесли на третій поверх центрального корпусу.

  Роботи проведені за кошти субвенції з державного бюджету, кошти з бюджету районної ради та стабілізаційної дотації.

  Детальніше: https://bit.ly/2LOBEWn