• In English
 • На Житомирщині з початку року учасники бойових дій отримали у власність 393 земельні ділянки сільськогосподарського призначення

  Від початку 2021 року у Житомирській області учасники бойових дій завершили процедуру оформлення у власність 393 земельних ділянки, що розташовані за межами населених пунктів. Загальна площа переданих земель становить 672,2 гектара.

  Переважну більшість ділянок військовослужбовці отримали для ведення особистого селянського господарства – 347 наділів загальною площею 667,5 гектара. Для індивідуального садівництва бійцям передано 46 ділянок загальною площею 4,7 гектара.

  Найбільшу кількість земельних ділянок надано військовим у Житомирському (83 наділи загальною площею 83,9 га), Черняхівському (58 ділянок площею 116 га) та Андрушівському (50 наділів площею 97,3 га) районах Житомирської області.

  Загалом від початку запровадження ініціативи про надання земельних ділянок учасникам бойових дій, до Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області від військовослужбовців надійшло 20 518 заяв про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою і про затвердження проекту землеустрою та передачі у власність земельної ділянки. За результатами розгляду заяв військовим надано 11 397 дозволів на розроблення проектів землеустрою для відведення земельних ділянок загальною площею 17,2 тис. га, у власність передано 7 486 ділянок загальною площею 12 тис. гектарів.

  Довідково

  На сайті Держгеокадастру розміщено покрокову схему дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки.