• In English
 • На Житомирщині понад 25 тис. земельних ділянок зареєстровано в онлайн-режимі

  З часу запровадження електронної послуги з онлайн-реєстрації земельних ділянок кадастрові реєстратори Житомирщини зареєстрували у Державному земельному кадастрі 25 126 земельних наділів.

  Сертифіковані інженери-землевпорядники здійснюють реєстрацію земельних ділянок у Державному земельному кадастрі в онлайн-режимі за допомогою сервісу e.land.gov.ua за декілька хвилин. Це заощаджує час та зусилля громадян, робить процес реєстрації прозорим, усуває суб’єктивні фактори при реєстрації земельної ділянки.

  Найбільше земельних ділянок за допомогою електронного сервісу зареєстровано у Новоград-Волинському (3 501), Олевському (1 914) та Житомирському (1 448) районах Житомирської області.

   Довідково

  Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.