• In English
 • На Вінниччині виділено 3,5 млн грн на компенсацію за «теплими кредитами» для населення та ОСББ

  Вінницька обласна рада ( https://vinrada.gov.ua ) виділила 3,5 млн грн на фінансування обласної програми відшкодування 8% річних за «теплими» кредитами, які залучають фізичні особи та ОСББ.

  Тепер населення та ОСББ області можуть розраховувати на подвійну грошову допомогу на енергоефективні заходи: з державного та обласного бюджетів.

  Уряд відшкодує за «теплим кредитом»:

  20% - на встановлення твердопаливних котлів;

  35% - на утеплення індивідуального житла;

  40-70% - на впровадження енергоефективних заходів у багатоповерхівках.

  Місцева влада візьме на себе часткову виплату відсоткової ставки, що значно зніме фінансове навантаження з домогосподарств.

  «Вітаю рішення влади Вінниччини допомагати мешканцям області займатися енергозбереженням. Важливо, щоб до співфінансування «теплих кредитів» активно долучалися й всі інші органи місцевого самоврядування. Держенергоефективності готове всіляко цьому сприяти і надавати відповідні консультації», - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

  Цікавитесь, чи діє у Вашому місті, районі чи області місцева програма відшкодування за «теплими» кредитами? Заходьте на Інтерактивну карту на сайті Держенергоефективності: http://saee.gov.ua/uk/programs/map.