• In English
 • На Тернопільщині 4 486 учасників АТО отримали у власність земельні наділи

  На сьогодні в Тернопільській області 4 486 учасників АТО вже завершили процедуру оформлення та отримали землю у власність. Веденням особистого селянського господарства військовослужбовці будуть займатися на 1 916 земельних ділянках загальною площею 3 188 гектара. Для ведення садівництва учасникам АТО надано 2 570 наділів загальною площею 230 гектарів.

  Найбільше наказів про затвердження проектів землеустрою та надання у власність військовим земельних ділянок видано землевпорядною службою у Тернопільському (1 313 на ділянки загальною площею 186 га) та Борщівському (284 на землі загальною площею 274 га) районах і місті Тернополі (793 на землі загальною площею 48 га) Тернопільської області.

  Загалом з початку запровадження ініціативи щодо надання земельних ділянок учасникам антитерористичної операції, Головне управління Держгеокадастру у Тернопільській області надало військовослужбовцям 5 709 дозволів на розроблення проектів землеустрою на ділянки загальною площею 4 804 гектари.

  Довідково:

  На сайті Держгеокадастру розміщено покрокову схему дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки.