• In English
 • На території Запорізької області учасники бойових дій отримали у власність 6,55 тис. га земель сільськогосподарського призначення

  Від початку запровадження ініціативи про надання земельних ділянок учасникам бойових дій, до Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області військовослужбовці подали 9 413 заяв про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

  За результатами розгляду заяв військовим надано 6091 дозвіл на розроблення проектів землеустрою для відведення земельних ділянок загальною площею 9,59 тис. гектарів.

  На підставі розроблених та погоджених в установленому порядку проектів землеустрою військовослужбовцям передано у власність 3878 земельних ділянок загальною площею 6,55 тис. га. Із загальної кількості 3365 ділянок площею 6,49 тис. га передано у власність для ведення особистого селянського господарства, ще 513 наділів площею 54,68 га – для ведення садівництва.

  Довідково

  На сайті Держгеокадастру розміщено покрокову схему дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки.