• In English
 • На розгляд експертів Запорізької області надійшло 10 123 проекти землеустрою з інших областей

  З початку поточного року в порядку екстериторіального погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки експертами Держгеокадастру Запорізької області прийнято до опрацювання 10 123 проекти землеустрою з інших областей, з яких на сьогодні опрацьовано 9 639 робіт. Позитивну оцінку експертів отримали 7 629 проектів (79%), негативну – 2 010 (21%).

  За цей період на погодження до інших областей фахівцями Головного управління Держгеокадастру в Запорізькій області направлено 5 262 примірники землевпорядної документації, з яких на сьогодні опрацьовано 5 001 проект. Позитивну оцінку експертів отримали 3 647 робіт (73%), негативну – 1 354 проекти землеустрою (27%).

  В Запорізькій області кількість працівників територіальних органів, які отримали статус експерта, становить 16 осіб.

  Довідково

  Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

  Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.