• In English
 • На Рівненщині триває "Велике будівництво" Північної об’їзної
  Рівненська ОДА, опубліковано 17 квітня 2020 року о 10:09

  32 машини спецтехніки працюють над будівництвом Північної об’їзної обласного центру Рівненщини.

  Нова магістраль дозволить звільнити обласний центр від транзитних автомобілів, що прямують по трасі М-06 з Житомира та Києва у напрямку Луцька та КПП Устилуг – по трасі Н-22.

  Нині працюють над першою чергою "Великого дорожнього будівництва", повідомляють у службі автодоріг у Рівненській області. Дорожники виконують підготовчі роботи 6-кілометрової ділянки дороги. Із стабілізацією погоди підрядник нарощуватиме темпи. Далі планується реконструкція 4-кілометрової ділянки в селі Хотин до Рівнеазоту і ще поточний ремонт дороги від Рівнеазоту до траси Н-22.

  Будівництво Північної об'їзної дороги дасть змогу не лише розвантажити вулиці обласного центру Рівненщини, а й зберегти від руйнування покриття вулиць. Новий автошлях також сприятиме підвищенню безпеки руху, поліпшенню екологічної ситуації в місті та розвитку міста Рівного як важливого транспортного вузла.

  На сьогодні "Велике дорожнє будівництво" триває у 22 областях на 150 об’єктах. У 2020 році Укравтодор планує оновити більше 4000 км доріг державного значення.