• In English
 • На проекти за програмою «Підтримка регіональної політики України» буде спрямовано 480 млн грн у 2021 році
  Міністерство розвитку громад та територій України, опубліковано 27 травня 2021 року о 09:55

  Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов підписав наказ щодо спрямування 744 млн грн на реалізацію у 2021-2023 роках проектів регіонального розвитку за програмою «Підтримка регіональної політики України». З них у 2021 році — 480 млн грн.

  «Підписав наказ щодо спрямування коштів секторальної підтримки на реалізацію проектів регіонального розвитку. Вже цього року 480 млн грн з державного бюджету буде спрямовано на понад 80 проектів регіонального розвитку. Продовжуємо розвивати регіони та будувати сильну державу», – повідомив Міністр Олексій Чернишов.

  Також Мінрегіоном буде реалізовано проект щодо створення ГІС-системи моніторингу розвитку адміністративно-територіальних одиниць, а також проект щодо підвищення ефективності формування та реалізації державної регіональної політики (підсилення інституційної спроможності агенцій регіонального розвитку).

  Нагадаємо, 25 травня Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) і Міністерство розвитку громад та територій України підписали грантову угоду на суму в 7 млн євро, що буде профінансовано ЄС.