• In English
 • На Одещині понад 20 тисяч громадян замовили витяг з Державного земельного кадастру онлайн з початку 2023 року

  З початку 2023 року державні кадастрові реєстратори Одещини прийняли та опрацювали 21533 заяви про надання витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, які надійшли у режимі онлайн.

  Найчастіше електронною послугою «Замовлення витягу» користувалися в Овідіопольському (2874), Біляївському (2274), Лиманському (2258) районах та у м. Одесі (1495).

  Отримати витяг громадяни мають можливість у найближчому Центрі надання адміністративних послуг, який обирають самі при замовленні.

  Вартість послуги складає 5% від прожиткового мінімуму для працездатних осіб. Всі отримані кошти спрямовуються до загального фонду Державного бюджету України.

  Відповідно до Закону України «Про Державний земельний кадастр» витяг про будь-яку земельну ділянку на території України може отримати будь-який громадянин або юридична особа за умови їх ідентифікації.

  Слід звернути увагу, що у разі звернення громадян або юридичних осіб, які не є власниками або користувачами земельної ділянки, інформацію про яку вони бажають отримати з Державного земельного кадастру, витяг надається без персональних даних власника або користувача цієї ділянки.