• In English
  • На Миколаївщині видано понад 49 тис. витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки

    За 9 місяців 2019 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області видали фізичним та юридичним особам 49 057 витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки. Найбільше таких документів видано щодо ділянок, розташованих на території Снігурівського, Новоодеського, Березанського та Братського районів Миколаївської області.

    Із загальної кількості документів 26 623 витяги надано на підставі заяв, сформованих через Публічну кадастрову карту в режимі он-лайн. Через центри надання адміністративних послуг надано 22 434 витяги.

    Довідково

    Нормативну грошову оцінку земельних ділянок здійснюють для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, вартості земельних ділянок площею понад 50 гектарів для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, а також при розробці показників та механізмів економічного стимулювання.