• In English
 • На майже 20 тисяч будівель і споруд виготовлено технічні паспорти, право власності зареєстровано на 9 тисяч, – Міністерство оборони України
  Міністерство оборони України, опубліковано 04 вересня 2018 року о 17:27

  Станом на 1 вересня 2018 року виготовлено технічні паспорти на майже 20 тисяч будівель і споруд, що складає понад 66% від їх загальної кількості, та вживаються заходи щодо реєстрації стосовно них права власності за державою в особі Міністерства оборони України. Право власності зареєстроване на майже 9 тисяч будівель і споруд. Про це   4 вересня  під час брифінгу у Прес-центрі Міністерства оборони України повідомив заступник начальника Головного квартирно-експлуатаційного управління Збройних Сил України полковник Валентин Гринь.

  За його словами, в користуванні землекористувачів Міноборони та Збройних Сил України станом на 1 вересня 2018 року перебувають на обліку земельні ділянки загальною площею понад 500 тисяч га, в тому числі 39,7 тисячі га в АР Крим.

  Правовстановлюючі документи (з урахуванням державних актів на землю, виданих у минулі роки) в наявності на 70% земельних ділянок від їх загальної площі.

  «Протягом 2014-2018 років тривали заходи з формування та державної реєстрації земельних ділянок Міноборони, а саме: внесені відомості до Державного земельного кадастру по земельних ділянках площею понад 130 тисяч га. На цей час продовжується робота щодо формування та державної реєстрації по земельних ділянках площею понад 104 тисячі га», – зазначив заступник начальника Головного квартирно-експлуатаційного управління Збройних Сил України.

  Полковник Валентин Гринь наголосив, що робота з формування земель оборони продовжується та перебуває на постійному контролі керівництва Міністерства оборони України.