• In English
 • На Львівщині відкрили амбулаторію, а в Івано-Франківську встановили томограф
  Міністерство охорони здоров'я України, опубліковано 26 січня 2018 року о 11:25

  У Львівській області на базі ФАПу відкрили амбулаторію. У дитячій лікарні на Тернопільщині встановили офтальмологічне обладнання, а в Івано-Франківську – комп’ютерний томограф. Для медзакладівНовоодеського району на Миколаївщині закупили медичне обладнання та автомобілі.

  На Львівщині відкрили амбулаторію

  На базі ФАПу с.Наконечне Львівської області відкрили амбулаторію загальної практики-сімейної медицини, яка буде обслуговувати майже 2,5 тис. людей, серед яких 500 - діти.

  У приміщенні зробили капітальний ремонт, замінили систему опалення та встановили твердопаливний котел.

  Детальніше https://goo.gl/NMDpRR

  У Тернополі придбали офтальмологічне обладнання

  Тернопільській обласній дитячій клінічній лікарні передали сучасне медичне обладнання для офтальмологічного відділення. Тож тут тепер є необхідне обладнання, яке покращить діагностику та лікування хвороб очей у дітей.  Щороку у відділі лікується 1240 дітей. Обладнання закуплено за кошти, зібрані під час Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця».

  Детальніше https://goo.gl/A6q5ck

  В Івано-Франківську встановили комп’ютерний томограф

  В Івано-Франківській обласній дитячій клінічній лікарні відкрили сучасний кабінет комп’ютерної томографії. Він працюватиме з 8:00 до 20:00, а з другої половини року в цілодобовому режимі. Планують обстежувати 1000-1200 дітей в рік.    

  Кошти були виділені обласною державною адміністрацією та обласною радою.   

  Детальніше https://goo.gl/qZyCYW

  На Миколаївщині придбали обладнання та автівки

  Амбулаторії загальної практики сімейної медицини та фельдшерські пункти Новоодеського району Миколаївської області оснастили комп’ютерами, електрокардіографами, аналізаторами сечі, портативними аналізаторами визначення гемоглобіну крові, напівавтоматичними біохімічними аналізаторами. Також для медзакладів придбали вісім легкових автомобілів.

  Детальніше https://goo.gl/KxgJ5B