• In English
 • На Львівщині відбулась передача повноважень керівництва операції «UNIFIER»
  Міністерство оборони України, опубліковано 17 березня 2018 року о 17:14

  На Львівщині, у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ відбулась урочиста церемонія передачі повноважень особового складу канадської навчально-тренувальної місії операції «UNIFIER», який бере участь у підготовці підрозділів ЗС України в рамках «Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки – Україна».

  На заході були присутні Надзвичайний та Повноважний Посол Канади в Україні пан Роман Ващук, заступник командувача Об’єднаного оперативного командування ЗС Канади контр-адмірал Боб Оштерлоні, Почесний Консул Канади Оксана Вінницька-Юсипович, представники канадського військового командування та дипломати, начальник Національної академії сухопутних військ генерал-лейтенант Павло Ткачук.

  Після вітального слова пана Романа Ващука Командир канадської навчально-тренувальної місії операції «UNIFIER» підполковник Кріс Рівз передав керівництву Національної академії сухопутних військ прапор, який майорів над штабом операції «UNIFIER» впродовж останніх декількох місяців.

  Під час заходу генерал-лейтенант Павло Ткачук від імені глави оборонного відомства та начальника Генерального штабу ЗС України вручив нагороди військовослужбовцям ЗС Канади та подякував канадській стороні за всебічну підтримку та за допомогу Україні у зміцненні її обороноздатності.

  Керівник навчально-тренувальної місії операції «UNIFIER» нагородив своїми відзнаками кращих військовослужбовців ЗС України та контингентів інших країн, які також беруть участь у цій програмі.

  Після обміну сувенірами відбулась урочиста передача повноважень, в рамках якої у присутності контр-адмірала Боба Оштерлоні командири попередньої та нової ротацій контингенту ЗС Канади в Україні підписали відповідні документи.

  Представники Канади вчергове запевнили, що співпраця між двома країнами триватиме й надалі, а її обсяг зростатиме.

  «Ми суттєво розширили межі нашої допомоги Україні. На сьогоднішній день це вже 12 локацій. Сучасне українське військо впевнено розвивається. У планах на майбутнє ми значну увагу приділяємо становленню сержантського корпусу, а сама підготовка підрозділів набиратиме вищих якісних показників», – сказав Надзвичайний та Повноважний Посол Канади в Україні пан Роман Ващук.