• In English
 • На Луганщині фахівці опрацювали за принципом екстериторіальності понад 6,9 тис. проектів землеустрою з інших областей

  Від початку поточного року фахівці структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Луганській області направили на погодження до інших областей 1 852 проекти землеустрою щодо відведення земельної ділянки, в тому числі 968 проектів (52%) надійшло від землевпорядних організацій в онлайн-режимі через електронний портал e.land.gov.ua. На сьогодні спеціалісти опрацювали 1 822 проекти (98%), ще 30 примірників землевпорядної документації перебувають на розгляді експертів.

  З інших областей на розгляд 15 експертів землевпорядної служби Луганської області надійшло 6 946 проектів землеустрою. На сьогодні фахівці опрацювали 6 918 робіт (99%), з яких 4 441 проект (64%) отримав позитивний висновок. Через суттєві зауваження не отримали погодження 2 477 проектів землеустрою (36%). Ще 28 проектів перебувають на розгляді.

  Довідково

  Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

  Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу.