• In English
 • На кордоні забезпечено повернення додому майже 3,4 тис. українців, які перебували на території Польщі без транспортних засобів
  Адміністрація Державної прикордонної служби України, опубліковано 17 березня 2020 року о 10:01

  Державна прикордонна служба України постійно відслідковує ситуацію на державному кордоні, в тому числі проводить роботу, аби забезпечити доставку людей з Польщі в Україну, які знаходяться на суміжній стороні без транспортних засобів.

  Для цього прикордонне відомство налагодило роботу з органами місцевої влади України щодо залучення їх транспортних засобів для перевезення. Крім того, питання узгоджено з польськими колегами по лінії прикордонно-представницького апарату.

  Зазначимо, що з 00:00 16 березня по 06:00 17 березня виділеними органами місцевої влади автобусами забезпечено доставку в Україну майже 3,4 тисячі наших співвітчизників. Переміщення громадян здійснювалося через пункти пропуску:

  «Ягодин-авто» (з польської сторони - «Дорохуськ») – 890 українців, «Рава-Руська» («Хребенне») – 1550 осіб, «Краківець» («Корчова») – 950 осіб.

  Ця робота не припинятиметься. Прикордонники в межах наданих повноважень робитимуть все можливе, аби забезпечити повернення наших громадян додому і у будь-який час доби готові здійснювати їх оформлення на державному кордоні.