• In English
 • На конкурс «Нове обличчя кордону» в підрозділи Одеси та Волині вже подали заявки майже 200 осіб
  Адміністрація Державної прикордонної служби України, опубліковано 21 травня 2018 року о 12:37

  Відбір у рамках реформування прикордонних підрозділів за проектом «Нове обличчя кордону» продовжується в Одесі та у Волинській області.Тільки за перший тиждень відбору, який розпочався 14 травня, в підрозділи «Одеса-авіа» та «Римачі» вже висловили бажання майже 200 осіб, переважна більшість з яких цивільна молодь.

  Зазначимо, що подати заявки для відбору в ці підрозділи можна до 27 липня. Конкурс проходить як серед військовослужбовців Державної прикордонної служби України – на посади сержантського та офіцерського складу, так і серед цивільної молоді – на посади сержантського складу.

  Ознайомитися з деталями конкурсу та заповнити анкету можна за посиланням: https://newface.dpsu.gov.ua/.

  Варто додати, що кожен, хто пройде відбір, гарантовано отримає стабільну та престижну роботу, гідний рівень грошового забезпечення – від 9 тисяч гривень, гарантований соціальний захист, професійну підготовку за міжнародними стандартами і перспективу кар’єрного зростання.

  Відмітимо, що конкурс є одним із кроків ефективного реформування органів охорони державного кордону, що наближує Держприкордонслужбу до європейських стандартів діяльності.

  Постійними спостерігачами за підготовкою і перебігом конкурсу для об’єктивності та прозорості проекту є експерти Посольства США в Україні та Міжнародної організації з міграції, за чиєї підтримки він реалізовується.

  Нагадаємо, 30 квітня завершилася подача анкет до прикордонних підрозділів «Львів-аеропорт» і «Рава-Руська», що на Львівщині, та Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ», до яких заявки подали майже 900 кандидатів, серед яких на посади буде відібрано 300 осіб. Наразі конкурсанти проходять наступні етапи набору, серед яких тестування, медична перевірка і визначається їх рівень фізичної підготовки.

  Державна прикордонна служба запрошує приєднатись до команди професіоналів. Саме ви можете стати новою формацією прикордонників та обличчям кордону.

  Головною ідеєю «Нового обличчя кордону» є сучасні відділи прикордонної служби з професійним, креативним, принциповим персоналом, який матиме високий рівень довіри у населення