• In English
 • На Київщині відкрили навчальний пункт та дали перший старт обласним змаганням з пожежно-прикладного спорту серед підрозділів головного управління ДСНС
  Державна служба України з надзвичайних ситуацій, опубліковано 16 вересня 2020 року о 08:14

  Напередодні професійного свята – Дня рятівника, на Київщині відбулося урочисте відкриття навчального пункту Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС у Київській області, який розташований у м. Вишневе.

  "Тільки за наявністю кваліфікованих кадрів у системі Державної служби України з надзвичайних ситуацій Київщини кожен мешканець області може почувати себе у безпеці. Тут, у цьому пункті, наші фахівці проводять спеціальну підготовку вогнеборців місцевих пожежних команд та пожежних-добровольців територіальних громад області і навчають посадових осіб підприємств, установ та організацій правилам пожежної безпеки", - зазначив Голова ДСНС України Микола Чечоткін.

  Голова Служби привітав усіх з нагоди прийдешнього Дня рятівника та відзначив найкращих працівників області відзнаками. Також підрозділи Київщини отримали новий спеціальний автомобіль, потужні мотопомпи та комп’ютерну техніку.

  Після урочистостей гості мали змогу оглянути навчальний пункт - більше 1700 квадратних метрів приміщень, 5 навчальних класів тощо.

  Цього ж дня розпочалися і змагання з пожежно-прикладного спорту серед підрозділів Київщини. Микола Чечоткін побажав учасникам високих досягнень, нових спортивних рекордів, витривалості, сили волі і волі до перемоги: "Пожежно-прикладний спорт - це демонстрація професійних навичок, спритності, фізичної загартованості та витривалості рятувальників", - наголосив Голова ДСНС.