• In English
 • На Кіровоградщині за результатами проведених у квітні 2021 року земельних торгів до сільських рад щорічно надходитиме 481 тис. грн

  Упродовж квітня 2021 року аграрії Кіровоградщини придбали права оренди на 5 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності. Загальна площа – 67 гектарів.

  Ділянки, що використовуватимуться для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташовані на територіях Долинського, Новгородківського, Петрівського, Устинівського районів.

  Найдорожче продано 1 земельну ділянку району площею 16,8703 га пасовищ на території Новоолександрівської сільської ради Долинського району для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, де стартова ціна піднялася до 161% від нормативної грошової оцінки та становить 160,519 тис. гривень.

  Завдяки земельним торгам, проведеним у квітні 2021 року, до бюджетів місцевих громад щорічно надходитиме 480,76 тис. грн. Дані кошти громади зможуть використовувати на розвиток власних територій.

  Довідково

  Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

  Інформація про лоти з зазначенням місця розташування земельних ділянок, їхніх площ і кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру в розділі «Земельні аукціони»