• In English
  • На Хмельниччині видано 27 810 витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земель сільськогосподарського призначення

    З початку 2020 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області на підставі заяв, отриманих від фізичних та юридичних осіб, сільськогосподарських товариств та фермерських господарств сформували 27 810 витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земель сільськогосподарського призначення. Найбільше таких документів видано щодо ділянок, розташованих у Полонському –3844, Хмельницькому – 3110 та у Шепетівському – 2492 районах Хмельницької області.

    На Хмельниччині громадяни надають перевагу зверненням онлайн. У такий спосіб 14 588 витягів видано онлайн, а 13 222 – через Центри надання адміністративних послуг.

    Довідково

    Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.