• In English
 • На Хмельниччині бюджети регіону поповняться більш ніж на 1 млн гривень від продажу прав оренди на земельні ділянки

  За результатами проведених у березні 2018 року земельних торгів, аграріями Хмельницької області придбано право оренди на 10 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 198 гектарів. Земельні ділянки розташовані за межами населених пунктів Ізяславського, Новоушицького, Кам’янець-Подільського та Шепетівського районів Хмельницької області.

  Землі передано в оренду терміном на 7 років для ведення фермерського господарства та товарного сільськогосподарського виробництва.

  Під час торгів ставка річної орендної плати за ділянку площею 53 га в Ізяславському районі, за межами Двірецької сільської ради зросла з 8% до 29% від нормативної грошової оцінки. За ділянки площею 5 га і 9 га ставка річної орендної плати зросла до 22% від нормативної грошової оцінки.

  Сумарний обсяг орендної плати від продажу прав оренди за десять ділянок, який щорічно надходитиме до бюджетів Хмельницького регіону становить 1 204 638,22 гривень. Фінансовий ресурс місцеві громади можуть використати на реалізацію соціальних та інфраструктурних програм розвитку.

  Довідково

  Земельні торги проводять відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

  Із детальною інформацією про земельні ділянки, права оренди на які виставлені на продаж, можна ознайомитися в розділі «Земельні аукціони» на офіційному веб-сайті Держгеокадастру.