• In English
  • На Харківщині стартував освітній online-проект для молоді «Основи оподаткування»
    Державна податкова служба України, опубліковано 21 вересня 2020 року о 10:25

    У Головному управлінні ДПС у Харківській області стартував освітній online-курс для молоді «Основи оподаткування». Ідею проведення такого заходу підтримали регіональні ЗМІ та навчальні заклади. Оскільки питання безпеки та здоров’я дітей є першочерговим – використовуються новітні форми інтернет спілкування за допомогою програми Zoom-конференції.

    Участь в освітньому проекті першими взяли майбутні ІТ-фахівці. Учні Комп’ютерно - технологічного коледжу НТУ «ХПІ» прослухали першу лекцію та поспілкувалися з податківцями. Захід не був схоластичною лекцією, натомість став цікавим дискусійним майданчиком. Учні активно ставили запитання лекторам та висловлювали власний погляд на діючу систему оподаткування.

    Наразі до податкової служби також звернулися вищі навчальні заклади Харківщини щодо залучення студентів до освітньої onlinе-програми. Тож практика проведення таких освітніх заходів для молоді має існувати на постійній основі. У ДПС усвідомлюють, що податкову культуру слід прищеплювати та розвивати з шкільних років.