• In English
 • На Донбасі продовжується контроль якості розмінування територій
  Міністерство оборони України, опубліковано 18 червня 2019 року о 16:34

  Міністерством оборони України продовжується робота з реалізації доручення Кабінету Міністрів України щодо очищення територій Донецької та Луганської областей від вибухонебезпечних предметів.

  Так з 4 червня інспекційна група з м. Кам’янець-Подільський проводить зовнішній контроль якості розмінування територій. Загалом заплановано здійснити перевірку 27 очищених від вибухонебезпечних предметів ділянок.

  Наразі зазначеною групою контролю якості успішно завершено перевірку п'яти ділянок в населених пунктах Красний Деркул (313 724 м2), Широкий - 1,2,7 та 8 (111 223м2), про що було складено акти контролю якості розмінованих територій, якими гарантовано подальше безпечне використання зазначених територій.

  Крім того, на сьогодні розпочато зовнішній контроль якості розмінування територій у населеному пункті Зоря Нікольського району Донецької області, загальна площа яких складає 95 692 м2.

  Здійснення зазначених заходів є обов’язковим елементом гуманітарного розмінування та надає впевненість у подальшому безпечному використанні очищених земель.