• In English
 • На Дніпропетровщині за місяць кількість людей, які отримали «доступні ліки», зросла майже вдесятеро
  Дніпропетровська ОДА, опубліковано 28 лютого 2018 року о 14:36

  З початку року понад 200 тисяч мешканців Дніпропетровщини скористалися програмою «Доступні ліки». Це майже вдесятеро більше, ніж ще місяць тому. Про це повідомили у департаменті охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА.

  «Урядова програма «Доступні ліки» набирає обертів. З початку року нею скористалися вже більше 200 тисяч мешканців області. Ще місяць тому цифра була меншою майже в 10 разів» – зазначили в департаменті.

  У 2018-му медики вже виписали близько 240 тисяч рецептів на «доступні ліки». Вартість більше половини із зазначених у них медикаментів вже відшкодувала держава.

  «Отримати медпрепарати безкоштовно або з невеличкою доплатою можуть пацієнти із серцево-судинними захворюваннями, цукровим діабетом ІІ типу та бронхіальною астмою, – додали в департаменті. – Для цього достатньо раз на місяць взяти рецепт у сімейного лікаря, а потім із ним звернутися до аптеки».

  Нині за програмою «Доступні ліки» можна отримати 239 медпрепаратів. 47 – безкоштовно, решту – із суттєвою знижкою.

  Ознайомитися з переліком «доступних ліків» та аптек, задіяних у програмі, можна тут. Цілодобово працює й "гаряча лінія" – 0 800 50 72 50 або 1545.