• In English
 • На Дніпропетровщині тестування з української складають понад 28 тисяч абітурієнтів
  Дніпропетровська ОДА, опубліковано 23 травня 2019 року о 13:46

  Сьогодні, 23 травня, українські абітурієнти складають ЗНО з української мови та літератури. У Дніпропетровській області таких понад 28 тисяч. Це найбільше в Україні, повідомили в департаменті освіти і науки Дніпропетровської ОДА.

  «ЗНО з української складають всі, хто виявив бажання вступати до вишу. Тестування стартувало об 11:00 і розраховане на три години. Воно налічує 58 завдань: 33 з них – з мови, 24 – з літератури та одне – відкрите, з розгорнутою відповіддю. Максимальна кількість балів, яку можна набрати, – 104»,  – розказали в департаменті.

  Наступне тестування – 27 травня. Складатимуть іспанську, німецьку, та французьку мови.

  Основна сесія ЗНО-2019 відкрилася 21 травня тестом з математики.

  Вхід учасників до пунктів проведення ЗНО дозволений за наявності оригіналу сертифіката ЗНО, паспорта або свідоцтва про народження та запрошення-перепустки.

  Також необхідно взяти 2-3 ручки чорного кольору. Дозволяється захопити й воду в прозорій пляшці без етикетки.

  Результати основної сесії ЗНО з усіх предметів можна буде знайти в особистому кабінеті. До 14 червня оголосять результати тестів з математики, української мови та літератури, фізики, до 20 червня – з біології та іноземних мов, до 25 червня – з історії України, географії й хімії.

  Кожен учасник ЗНО має право скласти тести з чотирьох предметів. Результати з трьох – зарахують випускникам як державну підсумкову атестацію.