• In English
 • На Дніпропетровщині понад 200 сиріт влаштували у прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу
  Дніпропетровська ОДА, опубліковано 15 жовтня 2019 року о 10:29

  Цьогоріч на Дніпропетровщині створили 16 дитячих будинків сімейного типу та 11 прийомних сімей. До них влаштували 209 сиріт. Про це повідомили в службі у справах дітей Дніпропетровської облдержадміністрації.

   «Сім’я – найкраще місце для розвитку дитини. Шана й хвала людям, які беруть на виховання дітей-сиріт і дарують їм батьківську турботу, – зазначив начальник служби у справах дітей Дніпропетровської ОДА Віктор Візир. – У дитячих будинках сімейного типу виховують від 5 до 10 дітей. У прийомних сім’ях – до чотирьох дітей. Це можуть бути і власні сини та доньки батьків, і прийомні. З початку 2019 року в області утворили вже 27 таких осередків родинного затишку. У них влаштували 209 дітей».

   Найбільше дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей з’явилося в 2019 році у Дніпрі, Кривому Розі, Синельниковому та Верхньодніпровському районі. Нові осередки для виховання сиріт створили в Апостолівському, Павлоградському, Покровському, Томаківському, П’ятихатському, Синельниківському, Новомосковському та Широківському районах.

  Дитячі будинки сімейного типу з’явилися також у Жовтих Водах, Кам’янському, Марганці, Нікополі, Покрові.

  Загалом на Дніпропетровщині 175 дитячих будинків сімейного типу та 341 прийомна сім’я. У них виховують 1863 дитини.