• In English
 • На Чернігівщині відбулися навчання з аеромедичної евакуації із залученням повітряних суден та медичних бригад МВС України
  Міністерство внутрішніх справ України, опубліковано 26 червня 2018 року о 10:17

  25 червня у Ніжині Чернігівської області, на території спеціального авіаційного загону ДСНС України, відбулися навчання з організації аеромедичної евакуації постраждалого особового складу і працівників підрозділів системи МВС повітряними суднами із залученням позаштатних спеціалізованих медичних бригад закладів охорони здоров’я МВС України.

  Участь у тренуваннях взяли представники Управління охорони здоров’я та реабілітації Міністерства внутрішніх справ України, медичні бригади МВС, рятувальники та медики ДСНС України, а також спостерігачі від Національної гвардії та Державної прикордонної служби України.

  Навчання проходили у два етапи: теорія та практичні відпрацювання. Під час першого етапу учасники навчань ознайомилися із організацією взаємодії між силами цивільного захисту та медичними бригадами системи Міністерства внутрішніх справ, а потім фахівці спеціалізованих медичних бригад закладів охорони здоров’я МВС України мали змогу оглянути спеціальне медичне обладнання, що використовується на повітряних суднах ДСНС.

  Під час практичного етапу за тактичним задумом на автотрасі Київ-Глухів сталася дорожньо-транспортна пригода, під час якої постраждали 14 чоловік з числа особового складу ДСНС України. Із них 2 особи перебували у вкрай важкому стані. З місця події важко травмованих евакуювали медичним вертольотом ЄС-145 «Єврокоптер» до аеродрому в Ніжині, а звідти - транспортували літаком Ан-26 у медичному варіанті до аеропорту «Київ» ім. Ігоря Сікорського. Наостанок був відпрацьований порядок прийому-передачі постраждалих від медичної бригади МВС бригаді швидкої медичної допомоги при посадці літака Ан-26 у визначене місце.

  По завершенні навчань відбулося підбиття підсумків за участю керівництва представників структурних підрозділів системи Міністерства внутрішніх справ.