• In English
  • На Черкащині понад 16,5 тис. витягів із Державного земельного кадастру замовлено через електронний сервіс

    У Черкаській області 16 524 особи скористалися онлайн-послугою «Замовлення витягу із Державного земельного кадастру». На сьогодні фахівцями Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області опрацьовано 16 461 запит, решта звернень знаходяться в роботі. З початку цього року на Черкащині завдяки інтернету 2 547 громадян замовили витяги із кадастрової системи про земельну ділянку.

    Найбільше онлайн-замовлень витягів із Державного земельного кадастру про земельну ділянку виконали фахівці щодо земельних ділянок, розташованих на території Корсунь-Шевченківського району (4 314), Черкаського району й м. Черкас (2 254), Городищенського (1 318) та  Смілянського (960) районів Черкаської області.

    Довідково

    Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.