• In English
 • На Черкащині майже 17 тис. земельних ділянок зареєстровано в онлайн-режимі

  На сьогодні у Черкаській області сертифіковані інженери-землевпорядники завдяки електронному сервісу зареєстрували у Державному земельному кадастрі 16 684 земельні ділянки. Дану онлайн-послугу запроваджено у грудні 2017 року.

  Найбільше ділянок зареєстровано за допомогою електронного сервісу у м. Черкасах (1 027), Черкаському (2 235), Уманському (1 436) та Корсунь-Шевченківському (1 240) районах Черкаської області.

  Сертифіковані інженери-землевпорядники здійснюють реєстрацію земельних ділянок у Державному земельному кадастрі в онлайн-режимі за допомогою сервісу e.land.gov.ua за декілька хвилин. Це заощаджує час та зусилля громадян, робить процес реєстрації прозорим, усуває суб’єктивні фактори при реєстрації земельної ділянки.

  Довідково

  Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.