• In English
  • На Черкащині цього року зареєстровано в Державному земельному кадастрі понад 3,3 тис. земельних ділянок завдяки електронному сервісу

    Від початку цього року державні кадастрові реєстратори Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області зареєстрували 3 358 земельних ділянок у Державному земельному кадастрі. Заяви на реєстрацію сформували інженери-землевпорядники за допомогою онлайн-сервісу.

    Загалом від часу запровадження електронної послуги з онлайн-реєстрації земельних ділянок, фахівці землевпорядної служби Черкащини зареєстрували 26 237 земельних ділянок. Найбільше наділів зареєстровано у Черкаському районі й м. Черкасах (4 879), Уманському районі та м. Умані (3 244).

    Довідково

    Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.