• In English
 • На «Агро-2019» Держрибагентство представить 2 демонстраційні акваріуми

  4-7 червня під час проведення XXXI Міжнародної агропромислової виставки «Агро-2019» на відкритому майданчику будуть встановлені два метрові акваріуми з прісноводною стерляддю та російськими осетрами.

  Крім того, у басейнах «Експоцентру» будуть підготовлені 10 садків для показу об’єктів аквакультури, що вирощуються державними рибовідтворювальними заводами – російський осетер, севрюга, стерлядь прісноводна, веслоніс північноамериканський, щука звичайна, сом європейський, карась сріблястий, короп звичайний, білий амур, білий та строкатий товстолоб.

  Для належної презентації біля кожного садка будуть розміщені плакати із короткою інформацією про біологічні особливості даних видів риб та інформацією про діяльність державних установ, які займаються їх розведенням та відтворенням.

  Також буде організовано  презентацію рибоохоронного патруля – представлено патрульний човен та стенд із забороненими знаряддями лову. Біля експонатів представники рибоохоронного патруля надаватимуть інформацію та роз’яснення щодо роботи органів рибоохорони.

  До того ж на відкритому просторі буде організовано презентацію експонату «Будиночок рибалки», де можна ознайомитися з продукцією галузі.