• In English
 • МЗС: Ми підтримаємо всі ініціативи, які сприятимуть зміцненню українсько-угорського співробітництва
  Міністерство закордонних справ України, опубліковано 14 листопада 2018 року о 13:08

  14 листопада 2018 року заступник Міністра закордонних справ України Василь Боднар прийняв копії вірчих грамот від новопризначеного Посла Угорщини в Україні Іштвана Ійдярто та обговорив можливі шляхи подальшого розвитку двосторонніх відносин.

  Сторони підкреслили важливість активного діалогу на рівні глав зовнішньополітичних відомств України та Угорщини як дієвого чинника у винайденні взаємоприйнятних рішень з врегулювання проблемних питань. У цьому контексті було обговорено графік двосторонніх заходів на найближчу перспективу.

  Посол Іштван Ійдярто підтвердив незмінну підтримку Угорщиною незалежності та територіальної цілісності України в її міжнародно визнаних кордонах і налаштованість його країни на розширення напрямів українсько-угорської співпраці, передусім в економічній та гуманітарній сферах. У цьому контексті угорською стороною висловлено зацікавленість у реалізації низки спільних проектів в Україні.

  Заступник Міністра Василь Боднар позитивно відзначив налаштованість Угорщини до конструктивної та взаємовигідної співпраці з Україною та висловив готовність української сторони підтримати Угорщину в усіх її ініціативах, які сприятимуть поглибленню двостороннього співробітництва.