• In English
 • Микола Колісник: Впровадження стандарту прозорості видобувних галузей дозволить Україні залучити інвестиції
  Міністерство енергетики України, опубліковано 01 березня 2024 року о 16:30

  Під час робочого візиту до Канади заступник Міністра енергетики України Микола Колісник взяв участь у засіданні Правління Ініціативи прозорості видобувних галузей (ІПВГ), що відбулося у Торонто.

  У межах заходу був презентований ІХ національний Звіт ІПВГ, а також обговорені питання статусу імплементації Україною оновлених стандартів звітності. Формування щорічного звіту дає змогу інвесторам якісно оцінити потенціал надрокористування в Україні відповідно до світових критеріїв категорій запасів, економічних умов та законодавчого поля.

  «Ми успішно імплементуємо в Україні світовий стандарт прозорості у видобувній галузі, що є критерієм для залучення інвестицій у сфері надрокористування», - зазначив заступник Міністра, наголосивши на потребі солідарності країн-членів ІПВГ у питанні регіональної безпеки енергетичних ринків.

  У межах заходу заступник Міністра провів зустрічі з представниками Світового Банку та низки світових лідерів у видобувних галузях, таких як RIO Tinto, Chevron, Shell та BP. Компанії висловили зацікавленість у вивчені геологічних даних та доступі до енергетичних ринків, а також повідомили про прагнення розширити співпрацю.

  Також під час візиту Микола Колісник провів зустрічі з представниками Бюро енергетичних ресурсів Держдепу США, Міністерства земель, корисних копалин та природних ресурсів Канади. Сторони обговорили питання подальшої співпраці в енергетичному секторі та видобутку вуглеводнів.