• In English
 • МВС: За підтримки Японії та ПРООН поліцейські отримали мобільні ДНК-лабораторії, спецавтомобілі та інше спецобладнання
  Міністерство внутрішніх справ України, опубліковано 15 травня 2024 року о 18:59

  За підтримки Японії та ПРООН поліцейські отримали мобільні ДНК-лабораторії, спецавтомобілі та інше спецобладнання.  Церемонія передачі відбулася за участі заступника Міністра внутрішніх справ Василя Тетері, першого заступника Голови Національної поліції України — начальника Головного слідчого управління Максима Цуцкірідзе, Постійного представника ПРООН в Україні Яко Сільє та Надзвичайниного і Повноважного Посла Японії в Україні Мацуди Кунінорі. 

  Передача техніки й обладнання відбулася в рамках реалізації проекту міжнародної технічної допомоги «Сприяння безпеці людини в Україні через реагування на багатовимірну кризу, спричинену війною». Проект реалізується за підтримки Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні та Уряду Японії. 

  У цьому пакеті допомоги Національній поліції України було передано 26 автомобілів Volkswagen Crafter 35 L3H2 6MT, 12 мобільних ДНК-лабораторій та інше обладнання для посилення криміналістичних підрозділів поліції.

  «Від імені Міністерства внутрішніх справ хочу подякувати урядові Японії, а також ПРООН в отриманні такої потужної міжнародної допомоги для Національної поліції. Це – ДНК-лабораторії, криміналістичні валізи, транспортні засоби. Це для нас плече підтримки – ми його відчуваємо», - наголосив заступник Міністра внутрішніх справ Василь Тетеря.

  Більше читайте на сайті МВС.