• In English
 • МВС у співпраці з Міністерством у справах ветеранів випустило оновлення чат-боту #ДійПротиНасильства
  Міністерство внутрішніх справ України, опубліковано 16 листопада 2020 року о 19:41

  Міністерство внутрішніх справ у співпраці з Міністерством у справах ветеранів випустило оновлення чат-боту #ДійПротиНасильства. Це вже третє оновлення чат-боту, і тепер в ньому доступна інформація про територіальні органи Міністерства у справах ветеранів для тих, хто цього потребує.

  «Ми постійно наголошуємо на тому, що для ефективної протидії домашньому насильству ми повинні консолідувати свої зусилля, тому що тема домашнього насильства, з урахуванням викликів, які постають сьогодні перед суспільством, набуває все більших масштабів актуальності. Раніше в чат-боті з'явилася інформація про можливі онлайн-інструменти отримання безоплатної правової допомоги, потім, з оновленням, додалась інформація про адреси соціальних служб. Тепер для тих, хто цього потребує, доступні адреси територіальних органів Міністерства у справах ветеранів», - зазначила заступник Міністра внутрішніх справ Катерина Павліченко.

  Разом з тим, чат-бот у Телеграм Міністерства у справах ветеранів має тепер посилання на чат-бот #ДійПротиНасильства.

  Для того, щоб завжди мати чат-бот #ДійПротиНасильства під рукою, просто переходь за наступними посиланнями в зручний для тебе месенджер:

  Телеграм: https://t.me/police_helpbot

  Вайбер: https://tinyurl.com/y8rgatt9

  Нагадаємо, чат-бот #ДійПротиНасильства був створений більше півроку тому. МВС постійно випускає оновлення чат-боту. Його користувачі можуть отримувати інформацію щодо контактів служб допомоги на регіональному рівні: соціальних служб та територіальних підрозділів Національної поліції України. А в розділі «Заходи впливу на кривдника» є інформація про те, що таке терміновий заборонний та обмежувальний приписи.