• In English
 • МТОТ підбив попередні підсумки проекту «Герої наших сердець»

  9 липня в ІА «Укрінформ» представники Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України (МТОТ) та партнери проекту «Герої наших сердець» підбили перші підсумки проекту та представили його ключові досягнення.

  У заході взяли участь Міністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Вадим Черниш, в.o. Голови Представництва в Україні  Міжнародної організації з міграції (МОМ) доктор Лоре Іковац-Слапак, проректор з навчально-виховної роботи Херсонської державної морської академії (ХДМА) Олександр Шумей, курсант академії Владислав Терлецький з Луганська, начальник управління з питань внутрішньо переміщених осіб та гуманітарного співробітництва МТОТ Ірина Калупаха та консультант проекту, кандидат соціологічних наук Богдан Горобчук.

  «Ми працюємо з різними категоріями людей, в тому числі із політиками, руйнуємо стереотипи та упереджене ставлення до ВПО. Для цього ми реалізували цілу низку проектів, направлених на інтеграцію ВПО у приймаючі громади. Кампанія «Герої наших сердець» покликана долати стереотипи у суспільстві щодо внутрішніх переселенців, допомогти зрозуміти, що ці люди продемонстрували як у складній ситуації, в складних умовах щоденно долати труднощі, ставати успішними після втрати житла, роботи, усіх зв’язків, і часом навіть втрати близьких, і ще й допомагати іншим. І такі історії надихають не лише внутрішньо переміщених осіб, але й решту суспільства», - зазначив Вадим Черниш.

  Водночас Міністр відзначив надзвичайну консолідацію українського суспільства, що допомагає переселенцям успішно інтегруватися в громади.

  Були присутніми на прес-заході й герої одного із 9 ключових відеороликів проекту - проректор з навчально-виховної роботи Херсонської державної морської академії Олександр Шумей та курсант Владислав Терлецький з Луганська, які розповіли про свої історії.

  Детальніше – на сайті МТОТ.