• In English
 • Мрій та Досягай: ООН Жінки та Impact Force за підтримки Мінцифри запускають нову освітню програму для жінок
  Міністерство цифрової трансформації України, опубліковано 27 червня 2023 року о 20:39

  Жінки відіграватимуть ключову роль у відбудові економіки країни та її майбутнього після війни. Саме тому освітні програми, спрямовані на розвиток цифрових та підприємницьких навичок, — це ключ до зростання їхнього потенціалу вже зараз. 

  Жіноча освітня онлайн-академія «Мрій та Досягай» від ООН Жінки та Impact Force допоможе українським переселенкам знайти нові можливості та стабільність у важкі часи. Мета програми — забезпечити цифрову грамотність, економічну самодостатність та фінансову безпеку українських жінок і їхніх родин. Завдяки здобутим знанням і розвинутим навичкам у підприємництві та цифрових технологіях жінки зможуть розпочати власні бізнеси, знайти роботу або розширити свої професійні можливості. 

  «Повномасштабне вторгнення різко вплинуло на демографічні показники в Україні. Адже мільйони українців змушені покинути свої домівки. Більшість із них — жінки та діти. Проте українки продовжують створювати бізнеси та займати лідерські позиції. З початку 2023 року кожен другий бізнес в Україні відкривають жінки, як свідчить аналіз сервісу Опендатабот. Міністерство цифрової трансформації України підтримує ініціативи з розширення можливостей для жінок у бізнес-середовищі. Наші проекти дозволяють жінкам розвивати підприємництво, опановувати цифрові навички та знаходити можливості для розвитку. Нова програма від ООН та Impact Force — це ще один спосіб допомогти підприємицям, зокрема майбутнім, навчатися та покращувати показники свого бізнесу для зміцнення економіки держави», — коментує заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан. 

  Основна частина навчання міститиме 11 модулів і проходитиме онлайн. Навчання буде зосереджене на темах діджитал-маркетингу, бізнес-стратегії, продажів та інтегрування стійкої моделі соціально відповідального бізнесу.

  «Інновації та цифрові технології перебувають в авангарді сталого відновлення. Інтегруючи цифрову грамотність і розвиток навичок у цю програму, ми розширюємо можливості українських жінок стати агентками змін у своїх громадах. Маючи можливість застосовувати цифрові технології, вони можуть посилити свій голос, отримати доступ до нових ринків і стимулювати інклюзивне економічне зростання. Ця програма є доказом нашого прагнення до того, щоб жодна жінка не залишилася осторонь у процесі цифрової трансформації України», — коментує представниця ООН Жінки в Україні Cабін Фрейзер Гюнеш.

  Подати заявку на участь у програмі можна до 30 червня 2023 року. Реєстрація на відбір доступна за посиланням.

  «Наша програма є важливим кроком для підтримки українських переселенок, які постраждали від війни та змушені поїхати, рятуючи дітей, у пошуках безпеки. Вона допоможе цим жінкам не тільки відновити своє життя і забезпечити фінансову стабільність, а й побачити нові перспективи для розвитку й успішної інтеграції, перетворюючи виклики на можливості», — зазначила співзасновниця Impact Force Ніна Левчук.

  Освітня програма запроваджена ООН Жінки та Impact Force за підтримки Міністерства цифрової трансформації України.