• In English
 • МОЗ закупило сучасний ангіограф для потреб Мукачівської лікарні
  Міністерство охорони здоров'я України, опубліковано 12 травня 2022 року о 18:31

  Завдяки закупівлі Міністерством охорони здоров’я України сучасного ангіографу, на базі Мукачівської центральної районної лікарні вже на початку літа з’явиться довгоочікуваний Центр патології серця та судин.

  Раніше у лікарні, яка цілодобово надає спеціалізовану багатопрофільну медичну допомогу, не було відділення судинної хірургії. Тепер завдяки новітньому обладнанню тут з’явиться спеціалізований центр, в якому лікарі зможуть проводити понад 1 000 судинних оперативних втручань на рік та рятувати пацієнтів. Проведення нових планових операцій розпочнеться вже з кінця травня/червня.

  Сучасний ангіограф дозволяє обстежувати та лікувати патології судин різних органів і систем, а також визначає місце звуження, закупорки або ж розширення судини, наявність внутрішньої кровотечі, поширення пухлинного процесу та інші процеси та хвороби, які виявити іншим шляхом не вдається.

  Окрім того, новітнє обладнання дозволяє оперативно та достовірно діагностувати захворювання серцево-судинної системи людини, тож допоможе кардіологам та нейрохірургам максимально оперативно надавати медичну допомогу у випадку інсульту чи інфаркту міокарда.

  Важливо, що команда медиків вже пройшла відповідне навчання та готова працювати у новому Центрі патології серця та судин. Наразі монтаж обладнання вже проведено та подані документи на ліцензування.