• In English
 • МОЗ: У Моршині, де повністю вакциновано 66% дорослого населення, немає жодного хворого на COVID-19
  Міністерство охорони здоров'я України, опубліковано 05 серпня 2021 року о 10:27

  У місті Моршині Львівської області, де триває пілотний проект з максимально широкого охоплення щепленнями від COVID-19, станом на 2 серпня принаймні однією дозою було щеплено 72,4% дорослого населення, повністю завершили вакцинацію двома дозами 66% дорослих мешканців.

  Зараз в Моршині немає зареєстрованих нових хворих на COVID-19. Останній випадок захворювання був зафіксований 20 червня.

  “Це дуже хороший результат. Вакцини проти COVID-19 демонструють високі рівні ефективності та захисту. І це не лише український, але й світовий досвід. Звісно, ми чудово розуміємо всі обмеження такого проекту, але маємо сказати про те, що досягнуті високі та надвисокі цифри універсального охоплення є необхідною умовою для припинення спалаху і пандемії. До проекту долучились окрім медиків, місцева влада, ЗМІ, релігійні спільноти. Тільки разом ми зможемо захистити українців від COVID-19. Зараз наша мета – щепити якомога більше людей та не дати пандемії восени загостритись”, – наголосив заступник Міністра - Головний державний санітарний лікар Ігор Кузін.

  Нагадаємо, що 16 квітня 2021 року Міністерство охорони здоров’я України спільно з місцевою владою запустило пілотний проект з вакцинації проти COVID-19 більшості дорослого населення в місті Моршині.

  90% від усіх вакцинованих щепили вакциною Sinovac (CoronaVac). Також щеплення здійснювали вакцинами AstraZeneca та Pfizer-BioNTech (Comirnaty).

  Загалом у Моршині проживають 4 239 людей, 800 з них – діти до 18 років.

  Вже понад 3,8 млн українців отримали безпечні й ефективні щеплення від COVID-19. Приєднуйтеся до них, запишіться самі та запишіть своїх близьких на вакцинацію. Деталі на vaccination.covid19.gov.ua або за телефоном контакт-центру МОЗ: 0 800 60 20 19.