• In English
 • МОЗ: Серед змін до медичної реформи буде коригування коефіцієнту за складність – щоб тарифи на послуги були справедливими
  Міністерство охорони здоров'я України, опубліковано 22 травня 2020 року о 16:05

  Міністерство охорони здоров’я планує запровадити і відкоригувати коефіцієнт на складність у тарифах на медичні послуги. Відповідні зміни потрібні для встановлення справедливих та обґрунтованих тарифів, які забезпечать достойний рівень оплати для медиків, а також якісні послуги для пацієнтів. Про це Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов заявив на зустрічі з представником ООН в Україні Оснат Лубрані.

  “Ми проводимо зміни до медичної реформи і, звичайно, є принципи, від яких ми не відмовимося. Наприклад, це фінансування виключно через НСЗУ. При цьому оплата за пролікований випадок повинна бути чесною і зрозумілою. Дуже важливо щоб це покривало витрати і мало відповідні коефіцієнти щодо складності того чи іншого випадку”, - заявив Максим Степанов.

  За словами Міністра, в МОЗ налаштовані на максимальну відкритість і прозорість своєї роботи. При цьому значна увага приділяється оптимізації процесів, тому один із пріоритетів відомства - розвиток і впровадження електронних систем, зокрема eHealth.

  Крім того, Міністр подякував представникам ООН за підтримку Україні у боротьбі з коронавірусом і на шляху впровадження медичної реформи. Сторони висловили готовність продовжити співпрацю, щоб застосовувати в Україні передовий світовий досвід у сфері медицини.

  “Україна – дуже важлива для ООН і ми відзначаємо ефективність з якою ви боретеся з коронавірусом. Ми зацікавлені у співпраці і для нас дуже важливий ваш курс на відкритість”, - зазначила координатор системи ООН в Україні та координатор з гуманітарних питань Оснат Лубрані.