• In English
 • МОЗ: Розпочався прийом заяв від абітурієнтів для здобуття вищої медичної освіти
  Міністерство охорони здоров'я України, опубліковано 30 липня 2022 року о 13:20

  З 29 липня, випускники 11-х класів та вступники на основі диплома фахового молодшого бакалавра, молодшого бакалавра чи молодшого спеціаліста можуть подавати заяви для здобуття вищої освіти за спеціальностями «Стоматологія», «Медицина», «Педіатрія», «Медична психологія», «Фармація, промислова фармація» та іншими спеціальностями галузі знань 22 «Охорона здоров'я».

  Нагадуємо, що приймання заяв триватиме до 23 серпня для вступу за результатами національного мультипредметного тесту чи на основі сертифікатів ЗНО минулих років.

  Загалом за першу годину після відкриття прийому заяв вступники для здобуття вищої освіти подали майже 1200 електронних заяв. Для цього на базі фахового молодшого бакалавра/молодшого спеціаліста/молодшого бакалавра створено й активовано майже 25 тисяч електронних кабінетів.

  Відомо, що до закладів фахової вищої освіти створено та активовано 188 тисяч електронних кабінетів та подано понад 151 тисячу заяв від випускників 9-х та 11-х класів.

  З переліком закладів вищої освіти, що здійснюють підготовку за спеціальностями галузі знань 22 «Охорона здоров'я» та належать до сфери управління МОЗ, можна ознайомитися тут.