• In English
 • МОЗ продовжує збір пропозицій від громадськості до номенклатур на 2018 рік
  Міністерство охорони здоров'я України, опубліковано 30 січня 2018 року о 12:03

  Міністерство оголошує громадське обговорення ще 9 номенклатур лікарських засобів, виробів медичного призначення, обладнання та інших товарів, робіт і послуг, які закуповуватимуться міжнародними спеціалізованими організаціями за кошти Державного бюджету на 2018 рік. Пропозиції до переліку можна надсилати упродовж 5 днів.

  Усього на 2018 рік формується 42 номенклатури. Частина з них уже затверджена, ще ряд номенклатур будуть винесені на обговорення найближчим часом.

  Затвердження номенклатури – один з найперших кроків державних закупівель. Погоджений перелік лягає в основу технічного завдання для спеціалізованих організацій, які будуть здійснювати закупівлі для українських пацієнтів.

  Номенклатури за напрямами можна переглянути тут.

  Пропозиції та зауваження просимо надсилати до 05.02.2018 року до 18:00 до Міністерства охорони здоров’я України або на електронну адресу - zakupivli@moz.gov.ua та обов’язково дублюйте листи  на mohsecretariat@gmail.com. У темі листа обов’язково вказувати «Пропозиції до номенклатури за напрямом – (Обов’язково вказати напрям)».