• In English
 • Моє завдання – служити державі і досягти мети започаткованих реформ, – Володимир Гройсман
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 24 травня 2019 року о 19:37

  Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман залишатиметься у політиці, братиме участь у виборах до парламенту, але з метою не стільки залишитися у політиці, як такій, скільки мати можливість ухвалювати рішення, що продовжать започатковані реформи і дадуть можливість досягати результату. Про це Володимир Гройсман сказав в ефірі телеканалу «Україна».

  «Я вирішив не просто залишатися в політиці, а служити державі і додати реактивної сили розвитку (країни), – сказав Володимир Гройсман. – Я буду йти до парламенту, і хочу створити свою політичну силу, сформувати команду людей з досвідом... Політична сила матиме назву «Українська стратегія»… Для мене держава має велике значення».

  Глава Уряду наголосив, що в числі реформ, які треба продовжити і завершити – реформа медицини, подальші зміни в пенсійній системі та решта новацій, які були започатковані за останні три роки. На його думку, більшість змін – це початок, який потребує посилення. Оцінювати його зараз некоректно. Хоча, насправді, перший позитив вже є. Так, на ланці надання первинної допомоги, приміром, зростають зарплати лікарів. Українці мають контракти з лікарями. Працює програма «Доступні ліки», на старті реформа екстреної медицини. Продовжується формування мережі кардіоцентрів.

  У пенсійній системі, за словами Володимира Гройсмана, збережено пенсійний вік, проведено кілька перерахунків пенсій – в тому числі в автоматичному режимі.

  «Ми розуміємо, як треба вирішувати питання, які накопичувалися в Україні десятиліттями», – додав Володимир Гройсман.


  Моє завдання – служити державі і досягти мети започаткованих реформ, – Володимир Гройсман