• In English
 • Міноборони: Invictus Games допомагають пораненим бійцям повернутися до життя, а Україні – створювати систему реабілітації
  Міністерство оборони України, опубліковано 19 жовтня 2018 року о 16:29

  У рамках урочистої зустрічі української національної збірної Invictus Games у парламенті австралійського штату, заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції генерал-лейтенант Анатолій Петренко висловив вдячність парламентарям за прийом та подякував Австралії за те, що цього року вона приймає такий важливий захід – міжнародні Ігри Нескорених.

  «Змагання Invictus Games мають важливу соціальну складову, вони допомагають відновленню наших військовослужбовців, які отримали поранення, членам їх сімей. Це також допомагає нам створювати систему реабілітації для тих, хто захищає українську землю», – зазначив генерал-лейтенант Анатолій Петренко.

  Заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції висловив вдячність українській громаді, яка політично, духовно та соціально підтримує Україну.

   «В Україні тривають масштабні зміни, і в тому числі змінюються сили оборони. Надважливо мобілізувати зусилля, аби рухатися далі на шляху реформ та досягнути визначеної стратегічної мети», – підкреслив  генерал-лейтенант Анатолій Петренко