• In English
 • МОН: Юрія Полюховича призначено в.о. Міністра освіти і науки України
  Міністерство освіти і науки України, опубліковано 10 березня 2020 року о 11:33

  Тимчасове виконання обов’язків Міністра освіти і науки України покладено на Юрія Полюховича. Відповідне рішення прийнято на засіданні Уряду сьогодні, 10 березня 2020 року.

  “Дуже важливо, щоб діяв принцип неперервності влади. Для мене честь – виконувати обов’язки Міністра. Я зроблю все від мене залежне, щоб Міністерство працювало злагоджено і належно виконувало свої функції”, – відзначив в.о. Міністра освіти і науки.

  Юрій Полюхович народився 1 листопада 1980 року в м. Костопіль Рівненської області.

  Ступінь магістра з історії отримав 2003 року в Національному університеті "Києво-Могилянська академія". 

  Протягом 2009-2012 років навчався в аспірантурі Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат історичних наук. Автор понад 40 наукових публікацій.

  З 2000 року – представник України в Європейській асоціації дослідників культури майя WAYEB.

  Упродовж 2014-2016 був науковим співробітником (постдокторантура) Університету штату Каліфорнія, Чіко (США). Працював також у Національному інституті антропології та історії (Мексика).

  Має досвід роботи у приватних компаніях, в яких, зокрема, займався питаннями розвитку інновацій.

  З 2014 до 2016 року був радником Міністра освіти і науки України на громадських засадах. З 2017 року очолює громадську організацію «Українська науково-дослідна фундація».

  Вільно володіє англійською, іспанською та класичною чольті (мова ієрогліфічної писемності майя).

  11 вересня 2019 року був призначений на посаду першого заступника Міністра освіти і науки України Ганни Новосад. Роботу в МОН поєднує з викладанням у Національному університеті імені Тараса Шевченка магістерського курсу “Історія цивілізацій доколумбової Америки”.

  МОН: Юрія Полюховича призначено в.о. Міністра освіти і науки України