• In English
 • МОН: Розпочинається другий тиждень роботи Всеукраїнської школи онлайн
  Міністерство освіти і науки України, опубліковано 13 квітня 2020 року о 09:18

  Сьогодні, 13 квітня 2020 року, розпочинається другий тиждень роботи Всеукраїнської школи онлайн. Для того, щоб ви могли ефективно спланувати своє навчання, розповідаємо вам про розклад уроків на YouTube-каналі МОН, теми, які висвітлюватимуться цього тижня, а також нагадуємо про посилання, де ви завжди зможете знайти потрібні вам уроки.

  Однією із новацій цього тижня буде чіткий час виходу кожного уроку на YouTube-каналі МОН. Минулого тижня фіксованим був лише час початку першого уроку, решта відео виходила в залежності від тривалості кожного запису.

  З цього тижня на YouTube-каналі МОН усі уроки розпочинатимуться так:

  1 урок – 10:00

  2 урок – 10:30

  3 урок (руханка) – 11:00

  4 урок – 11:15

  5 урок – 11:45

  6 урок (руханка) – 12:15

  7 урок – 12:30

  Пам’ятайте, якщо запізнилися – не біда, всі уроки зберігаються в записі на нашому YouTube-каналі. Крім того, під час трансляції ви завжди можете почати її переглядати зі зручного для вас місця.

  Для того, щоб у вас було цілісне уявлення про те, що саме розповідатимуть вчителі впродовж тижня, ми оприлюднюємо розклад з темами до кожного уроку. Завантажити розклад з темами можна тут.

  На YouTube-каналі МОН для вашої зручності також працюють окремі списки відтворення для кожного класу:

  5 клас – bit.ly/USO5class

  6 клас – bit.ly/USO6class

  7 клас – bit.ly/USO7class

  8 клас – bit.ly/USO8class

  9 клас – bit.ly/USO9class

  10 клас – bit.ly/USO10class

  11 клас – bit.ly/USO11class

  Нагадуємо, що Міністерство освіти і науки зібрало для вас короткі підсумки першого тижня роботи Всеукраїнської школи онлайн – тут і про прикрі помилки, і про вибух інтересу в ТikTok, і цікава статистика про те, хто та які саме уроки найбільше дивились на медіаресурсах МОН.