МОН підписало меморандум про співпрацю з громадською спілкою «Асоціація інсталяторів інженерних систем»

Міністерство освіти і науки України, опубліковано 14 березня 2023 року о 12:47

Міністерство освіти і науки підписало меморандум про співпрацю з громадською спілкою «Асоціація інсталяторів інженерних систем». Метою співпраці є сприяння розвитку системи професійної освіти, підвищення рівня підготовки фахівців-інсталяторів, а також розвиток державно-приватного партнерства. Документ підписано 6 березня 2022 року.

Співпраця відбуватиметься щодо 4 ключових напрямів:

- Розроблення та оновлення освітніх стандартів із професій, пов’язаних з монтажем та обслуговуванням сантехнічного, теплоенергетичного, кліматичного, водопровідного та вентиляційного обладнання.

- Розроблення та оновлення освітніх програм підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації фахівців для галузі монтажу та обслуговування сантехнічного, теплоенергетичного, кліматичного, водопровідного та вентиляційного обладнання з урахуванням потреб підприємств у таких працівниках.

- Реалізація заходів, спрямованих на впровадження нової професії «Інсталятор інженерних систем».

- Організація та проведення спільних заходів (конференцій, круглих столів, семінарів, конкурсів, тренінгів, майстер-класів) з метою обміну знаннями та досвідом роботи, просування та популяризації професійної освіти.

Нагадаємо, що Програма ЄС «EU4Skills: кращі навички для України» продовжує допомагати Україні створювати сучасну інфраструктуру системи професійно-технічної освіти.