• In English
 • МОН: Громади Миколаївщини отримали 12 автобусів для школярів
  Міністерство освіти і науки України, опубліковано 07 грудня 2023 року о 14:28

  6 грудня у Миколаївській області представникам громад передали шкільні автобуси. У заході взяли участь Міністр освіти і науки України Оксен Лісовий, голова Миколаївського офісу Посольства Королівства Данії Франсіска Кіркегард Флугт, представники Регіонального офісу міжнародного співробітництва Миколаївської області та обласної влади Миколаївщини.

  За фінансування Посольства Королівства Данії для 8 громад області вдалося закупити 12 шкільних автобусів, які вже незабаром возитимуть учнів до різних позашкільних активностей. Їх передали представникам громад, і вчора автобуси вже поїхали на місця.

  Загалом на придбання автобусів для школярів Миколаївської області з держбюджету виділили субвенцію обсягом понад 23,8 мільйона гривень. За ці кошти спільно зі співфінансуванням місцевих бюджетів для 13 громад закупили 16 шкільних автобусів. Ще 4 придбали за кошти обласного бюджету для закладів освіти обласного підпорядкування, з них 1 спеціальний шкільний автобус призначений для перевезення дітей на кріслах колісних.

  Крім цього, раніше заклади освіти Миколаївської області отримали 15 шкільних автобусів від Фонду міжнародної солідарності (Республіка Польща).

  Потреба області становить ще 100 автобусів. На наступний рік у бюджеті передбачена державну субвенцію, але цього замало, тому додатково залучатимемо донорів і партнерів.