• In English
 • МОН: Гаряча лінія з питань освіти для мешканців тимчасово окупованих територій працює на базі Урядового контактного центру
  Міністерство освіти і науки України, опубліковано 29 квітня 2020 року о 14:15

  Спільно працювати над забезпеченням доступу та можливостей для залучення учнів і студентів із непідконтрольних територій до освітнього процесу в Україні домовилися МОН, Урядовий контактний центр і Фонд “Відкрита політика”, підписавши відповідний меморандум 28 квітня 2020 року.

  Цьогоріч гаряча лінія з питань освіти для жителів тимчасово окупованих територій працює на базі Урядового контактного центру за телефоном: 0800 504 425. Згідно з укладеним меморандумом, реалізація роботи гарячої лінії проходитиме завдяки об’єднанню ресурсів МОН, УКЦ і Фонду.

  “Наша мета – надати можливість отримувати якісну освіту в українських закладах. Консультанти, які працюють на гарячій лінії, пройшли навчання та готові надати вичерпні відповіді щодо освітніх процесів і можливостей, які турбують мешканців тимчасово окупованих територій. Учні непідконтрольних територій зможуть своєчасно отримати всю інформацію та вступити до українських вишів за спрощеною процедурою”, – відзначила виконуюча обов’язки Міністра освіти і науки України Любомира Мандзій.

  На гарячій лінії з питань освіти надаються консультації жителям тимчасово непідконтрольних Україні територій, територій вздовж лінії розмежування та Криму щодо спрощеної процедури вступу через освітні центри “Донбас-Україна” та “Крим-Україна”, а також щодо отримання дистанційно середньої освіти в Україні, щодо законодавчих змін у сфері освіти для осіб, які проживають на непідконтрольних територіях та для внутрішньо переміщених осіб тощо.

  Гаряча лінія працює у робочі дні з 9:00 до 18:00 та є безкоштовною.
  Нагадаємо, МОН опублікувало Q&A для вступів у профтехи із відповідями на запитання для вступників із Криму та Донбасу.